Na začiatok stránky
kosik
prázdny
uzivatel
PRIHLÁSENIE
REGISTRÁCIA
Jusko GolfJusko Golf

Destinácie

The Urban Villa, Marbella

Skryté tajomstvo Marbelly!
 
Urban Villa je príbytok odporúčaný medzi priateľmi ...
Idylický Boutique Villa Hotel s piatimi úžasnými apartmánmi nad mestom Marbella.
 
Táto luxusná rezidencia, alebo ako sa tomu dnes hovorí  "Boutique Casa", je oázou pokoja a predsa tak blízko slávnych pláží, golfových ihrísk, exkluzívnej maríny Puerto Banús a len pár minút od vzrušujúceho andalúzskeho životného štýlu ...
 
Každý apartmán je jedinečne zariadený veľkým zmyslom pre kreativitu kombinujúcim tradičný štýl s nádychom modernej umeleckosti, vytvárajúc tak modernú elegantnú atmosféru a čarovné okolie. Každý apartmán má individuálny špeciálny charakter, ktorý pomáha vytvárať napríklad veľká súkromná ​​fínska sauna, vírivka s úžasným výhľadom, veľký starý krb, veľké terasy s panoramatickými výhľadomi a dokonca aj romantická posteľ pod starými rustikálnymi drevenými trámami.
 
Vďaka tejto privilegovanej súkromnej lokalite s nádherným výhľadom na pobrežie, Afriku a Gibraltár, vyčnieva Urban Villa nad všetkými ostatnými!
 
Pobyt v The Urban Villa je inšpirujúci, rovnako ako aj pohodlný.
 
Tých, ktorých táto vila upútala, pozývame prísť a objavovať túto skrytú oázu.
 
King Romance Suite: ponúka celé horné poschodie, rustikálnu eleganciu a romantiku, ideálny pre novomanželov  alebo pre tých, ktorí sa jednoducho chcú rozmaznávať.
 
V spálni dominuje veľká posteľ pod dubovými trámami a očarujúci krb.
V kúpeľni je priestranná sprcha s dažďovým efektom a samostatná vírivka s výhľadom na hory a more.
Jedna z najúžasnejších častí domu je veľká súkromná terasa s pohodlnými lehátkami, čo vám umožní relaxovať, opaľovať sa a vychutnať si inšpirujúce výhľady na pobrežie  Afriky a Gibraltársku skalu.
 
Relax Suite: očarujúci apartmán inšpirovaný andalúzskym štýlom je vyzdobený rustikálne vkusným nábytkom a terakotovými podlahami
Táto sada sa skladá zo spálne s manželskou posteľou a extra spálne - relaxačná miestnosť s malou manželskou posteľou, ktorú je možné si prenajať za príplatok pre rodinu alebo priateľov.
Obe spálne sú oddelené veľkou kúpeľňou s vaňou a oddelenou priestrannou sprchou s dažďovým efektom.
Terasa má 180 ° panoramatický výhľad na hory Ojén, mesto Marbella, pobrežie Afriky a Stredozemné more.
 
Deluxe Urban Suite: ponúka celé poschodie pokrývajúce 100 m², kde sa stretáva moderný a tradičný štýl. 
Deluxe Urban Suite sa skladá z veľkej spálne s manželskou posteľou a má ešte jednu spálňu naviac - Urban Room - s oddelenými lôžkami, ktoré je možné si prenajať za príplatok, ideálne pre rodinu alebo priateľov.
Nielenže má tento apartmán veľkú a priestrannú kúpeľňu a sprchu, ale tiež súkromnú fínsku saunu s výhľadom.
Väčšina hostí si užíva opaľovanie na širokej terase, relaxáciu v príjemnom salóniku, televíziu a jedálenský kút a vychutnáva si výhľad z okien v salóniku alebo terasy s panoramatickým výhľadom. Deluxe Suite Urban má jediný súkromný prístup do bazéna.
 
Eden Suite: zaujme svojim kúzlom Stredozemného mora, obrovskou manželskou posteľou a en-suite kúpeľňou v andalúzskom štýle.Tento apartmán sa môže pochváliť najlepším výhľadom na východ slnka spoza hôr. 
Máte luxus 2 terás - jedna je veľmi útulná súkromná terasa s lehátkami a stolíkom. Susedná spoločenská a televízna miestnosť je tiež k dispozícii, pričom je zdieľaná spolu s hosťami z Relax Suite, s ktorými sa stretnete aj na druhej priestrannej terase so 180° panoramatickým výhľadom na mesto Marbella, Stredozemné more, pohorie Ojén, Afriku a Gibraltár.

 

The Urban Villa, Marbella
The Urban Villa, Marbella
The Urban Villa, Marbella
The Urban Villa, Marbella
The Urban Villa, Marbella
The Urban Villa, Marbella
The Urban Villa, Marbella
The Urban Villa, Marbella
The Urban Villa, Marbella
The Urban Villa, Marbella
The Urban Villa, Marbella
The Urban Villa, Marbella